Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ Saločių Antano Poškos pagrindinėje mokykloje.

Kategorija Naujienos

Siekdama skatinti mokinių su sveikata susijusių įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras  ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras rugsėjo – spalio mėnesiais organizavo akciją  „Aktyviai, draugiškai, sveikai“.

Prie šios akcijos prisijungė Pasvalio r. Saločių  Antano Poškos pagrindinė mokykla. Visą rugsėjį ir spalį mokykloje vyko įvairios sveikatinimo veiklos. Mokiniai keliavo į žygį, rengė „Sveikuolių pikniką“, mankštinosi, atsipalaiduoti važiavo į Pasvalio baseiną. Mažiesiems darželinukams vyko „Švaros misijos rankyčių plovimo užsiėmimai“. Mokiniai kartu su mokytojais iš įvairiausių gėlių, daržovių, džiovintų lapų kūrė mandalas. Buvo organizuojami sportiškiausio mokyklos mokinio apdovanojimai. Sveikatos valandėlių metu vaikams buvo aiškinta apie žalingų įpročių daromą žalą sveikatai ir t.t.

Tikimės, kad ši iniciatyva nebus užmiršta ir ateinančius kitus mokslo metus. Džiugu, kad prie šios akcijos prisidėjo nemažai mokyklos mokinių ir mokytojų.

Sveikatos priežiūros specialistė Oksana Vaserytė

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131