Pasvalio Krašto muziejaus archyvo nuotrauka. Pasvalio Krašto muziejaus archyvo nuotrauka.

Pasvalio Krašto muziejaus kolektyvas didino kompetencijas sveikatos srityje

Kategorija Naujienos
Rugsėjo, spalio mėnesiais Pasvalio Krašto muziejuje vyko mokymai "Psichikos sveikatos kompetencijų didinimas įmonių darbuotojams“. Mokymų tikslas – ugdyti įstaigų ir įmonių darbdavių, darbuotojų saugos specialistų ir kitų darbuotojų kompetencijas, reikalingas mažinti neigiamą psichosocialinių rizikos veiksnių poveikį darbuotojų sveikatai, gerinti psichosocialinę aplinką įmonėse ir įstaigose, stiprinti darbuotojų psichikos sveikatą. Veikla apėmė psichosocialinės darbo aplinkos gerinimą ir darbuotojų kompetencijų didinimą darbo organizavimo ir psichikos sveikatos srityse. Užsiėmimų metu profesinės sveikatos specialistas ir psichologas įvertino darbuotojų psichoemocinę būklę, darbuotojų psichikos sveikatos raštingumą, įvairių užsiėmimų metu didino darbuotojų psichikos sveikatos kompetencijas ir parengė rekomendacijas įstaigai.
Mokymai dalyviams suteikė žinių ir naudingų įgūdžių kaip išvengti ar sumažinti stresą, įtampą darbo vietoje; kaip atpažinti profesinį perdegimą ir kur kreiptis pagalbos; kaip padėti kolegai kuriam reikalinga emocinė parama; kaip svarbu psichologinio smurto atpažinti savo ir kolegos atžvilgiu ir išvengti. Susipažino su naujausia informacija apie optimalų darbo krūvį, darbo laiko trukmę ir tempą, siekiant išlaikyti gerą psichinę sveikatą.
Pasvalio Visuomenės sveikatos biuras rajono įmonėms ir įstaigoms šiuos tęstinius nemokamus mokymus pasiūlo jau antrus metus iš eilės.
Nuoširdžiai dėkojame žingeidžiam, kūrybingam, šauniam Pasvalio Krašto muziejaus kolektyvui už bendradarbiavimą!
 
Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija