Dalios Kairytės Ščepanovič nuotraukos. Dalios Kairytės Ščepanovič nuotraukos.

Renginys, skirtas Europos supratimo apie antibiotikus dienai

Kategorija Naujienos
Laikantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimo dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų, lapkričio 19 d. Pasvalio lopšelio darželio „Žilvitis“ priešmokyklinėje grupėje vyko renginys, skirtas Europos supratimo apie antibiotikus dienai.
Jo metu vaikai žiūrėjo Kakės Makės filmuką „Mikrobai puola. Kaip nuo jų apsisaugoti?“, buvo supažindinti su mokomąja medžiaga „Kas yra mikrobai?“ ir „Kokio dydžio yra mikrobai?“
Kartu su auklėtoja aptarė stebėtą medžiagą. Patys vaikai priminė kosėjimo ir čiaudėjimo etiketą, pademonstravo kaip reikia taisyklingai plautis rankas, nepamiršo paminėti ir apsauginių kaukių nešiojimo svarbos, saugantis nuo mikrobų.
 
Pabaigoje vaikai piešė savo įsivaizduojamus mikrobus.
 
Dalyvavo 13 priešmokyklinės grupės vaikų, jų auklėtoja Jurgita Misiūnienė, auklėtojos padėjėja Genovaitė Meliūnienė. Renginį paruošti padėjo visuomenės sveikatos specialistė,vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Dalia Kairytė Ščepanovič.
 
Pasvalio r. sav. visuomenės sveikatos biuro informacija
 
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131