Logo
Spausdinti šį puslapį

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje nemokamoje paskaitoje "Finansinis raštingumas ir jo reikšmė asmens bei šeimos gyvenimo kokybei ir emociniam stabilumui"

Kategorija Naujienos
Kviečiame dalyvauti nuotolinėje nemokamoje paskaitoje "Finansinis raštingumas ir jo reikšmė asmens bei šeimos gyvenimo kokybei ir emociniam stabilumui", trukmė 2 val.
 
Paskaitą skaitys VU Verslo administravimo ir vadybos magistrė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros magistrė Laura Misiukonienė.
 
Registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 451 20130, 20131.
 
Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija
 
Nuotraukoje gali būti: tekstas „GRUODŽIO 22D 14 VAL. LEKTORE LAURA MISIUKONIENE zoom 5 00 Finansinis raštingumas ir jo reikšme asmens bei šeimos gyvenimo kokybei ir emociniam stabilumui Daugelis ne tik prieš didžiąsias mety Šventes susimąstome kaip délioti savo biudžetą. Tai veikia Žmogaus emocinę büseną, jos stabilumą. Nerandant atsakymo, jaučiamasi neužtikrintai, abejojama gyvenimo ateitimi. PASKAITA NEMOKAMA TRUKME VAL. Pasvaliorajono.savivaidybs REGISTRACIJA EL. PAŠTU: VSBIURAS@GMAIL.COM (REGISTRUOJANTIS PARASYKITE VARDĄ, PAVARDĘ, TEL. NUMERJ IR EL. PASTO ADRESĄ). DAUGIAU INFORMACIJOS TEL. 618 84808“
 
 
 
 
 
© Pasvalio VSB